Ödeme Koşuları

Ödeme Koşuları

Ödeme Koşuları

1. KREDİ KARTI İLE ÖDEME

Sitemizde yapmış olduğunuz tüm siparişlerin ödemesini online olarak tüm kredi kartları ile ister tek çekim, ister taksit seçenekleri ile yapabilirsiniz.

Kredi Kartı ödemeleriniz SSL standartlarında güvenlik yazılımlarıyla gerçekleştirilmekte olup, ödeme sırasında yalnızca banka ve siz iletişim halinde olacaksınız.

Hiçbir durumda SATICI tarafından kredi kartı bilgileriniz kayıt altına alınmayacaktır.

SATICI kredi kartı ve kişisel bilgilerinizin güvenliği için; teknik gelişmeler çerçevesinde tüm önlemleri alma ve özen gösterme gayretinde olup, sizin de kredi kartı ve kişisel bilgilerinizin güvenliği için şifre bilgilerini koruma, antivirüs programı kullanma, halka açık yerlerdeki bilgisayarları kullanmama, siteden güvenli çıkış gibi hususlarda özenli davranmanız gerekmektedir.

Kendi kusurunuz veya ihmaliniz nedeniyle oluşan dolaylı ya da doğrudan zararlardan SATICI sorumlu tutulamaz.

2. EFT - HAVALE

Siparişinizi tamamladıktan hemen sonra e-posta adresinize otomotik olarak gönderilecek olan banka hesaplarından herhangi birine 3 gün boyunca ödeme yapabilirsiniz.

EFT sırasında ''Açıklama'' kısmına siparişinizin alıcı Ad Soyadını yazmanız bizim için yeterli olacaktır Banka tarafından havale ve/veya EFT ücreti ve benzer isimler altında alınacak ek ücretler ürün toplam satış fiyatına dahil olmayıp, ALICI’ya aittir.

Bizden kaynaklanan hatalar dışında Tüm iade-değişimlerde kargo masrafları alıcıya aittir.

İYİ ALIŞVERİŞLER